• Kasy Online
  • Dotykacka systemy kasowe
  • Terminale płatnicze PayTel
  • Kasy fiskalne DATECS
  • Terminale płatnicze PayTel
  • Terminal płatniczy Paymax
  • Terminal płatniczy Paymax

INGENICO iWL250

Terminal płatniczy INGENICO iWL250

Terminal mobilny z zewnętrznym PIN Padem certyfikowanym przez PCI, dla bezpiecznego wprowadzania kodu PIN. Zapewnia szybkie i bezpieczne transakcje dzięki wydajnemu procesorowi, rozbudowanej pamięci i nowoczesnemu systemowi. Posiada wydajną antenę zapewniającą wysoką jakość sygnału GPRS..

VERIFONE VX650

Terminal płatniczy VERIFONE VX650

Bezprzewodowy i kompaktowy terminal, który umożliwia przyjmować płatności zawsze i wszędzie. Dzięki wbudowanemu modułowi NFC obsługuje także płatności zbliżeniowe i mobilne. Ergonomiczny kształt i niewielkie rozmiary terminala VX 675 sprawiają, że jest poręczny i wygodny w użyciu. Elegancki design łączy się z wytrzymałością: solidna konstrukcja gwarantuje wytrzymałość nawet w najtrudniejszych warunkach. VX 675 ma wytrzymałą, bezpieczną konstrukcję i jest zgodny ze standardami bezpieczeństwa PCI PTS 3.0.

INGENICO iCT220

Terminal płatniczy INGENICO iCT220

Wygodny w użyciu terminal stacjonarny, który nie zabierze wiele miejsca przy kasie. Umożliwia płatności zbliżeniowe przy użyciu wewnętrznego czytnika lub zewnętrznego PIN Pada. Zintegrowana drukarka termiczna z ergonomicznym zasobnikiem eliminuje problemy z zacięciem papieru.

VERIFONE VX520

Terminal płatniczy VERIFONE VX520

Solidny i wytrzymały terminal obsługiwany na ladzie. Dzięki potężnemu procesorowi ARM11 błyskawicznie przetwarza procesy szyfrowania i deszyfrowania danych. Wbudowany moduł NFC pozwala na przyjmowanie płatności zbliżeniowych i mobilnych, może dostarczać także usługi dodatkowe, jak np. programy lojalnościowe i kupony rabatowe. Pełny zakres opcji komunikacyjnych: od modemu, przez Ethernet, po czteropasmowy GPRS oraz opcjonalne zasilanie akumulatorowe umożliwiają użytkowanie VX 520 w dowolnym miejscu.

mPOS PAYMAX

Terminal płatniczy mPOS PAYMAX

Nowoczesny mobilny terminal płatniczy, nie wymaga kabli ani sieci internetowej. Urządzenie jest miniaturowe, płaskie, ma rozmiary niewielkiego smartfona (11 x 7 x 1,3 cm). Można nosić je w kieszeni, torebce lub zawiesić na szyi dzięki dołączonej smyczy. Jest lekki, waży 100 g - tyle co tabliczka czekolady.

Rozumiem
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Więcej szczegółów