• Kasy Online
  • Dotykacka systemy kasowe
  • Terminale płatnicze PayTel
  • Kasy fiskalne DATECS
  • Terminale płatnicze PayTel
  • Terminal płatniczy Paymax
  • Terminal płatniczy Paymax

Emar Printo Line

Drukarka fiskalna TEMPO Pro 57mm

Drukarka fiskalna Printo Line posiada zwiększoną pamięć fiskalną, która pozwala na wykonanie 2000 raportów dobowych, gdy inne drukarki w tym segmencie pozwalają na wykonanie tylko 1830 raportów! Printo Line posiada ogromną bazę do 300 000 pozycji. Dzięki temu sprawdzi się w każdej branży, gdzie występuje duża rotacja towarów. Jako jedyna w swojej klasie posiada obcinacz paragonów. Dzięki kompaktowym wymiarom i ergonomicznej konstrukcji drukarka zmieści się na każdej ladzie handlowej zapewniając oszczędności przestrzenne i finansowe. Drukarkę można rozbudować o dodatkowy wyświetlacz. W zależności od potrzeb stoiska handlowego może on być dokręcony do boku drukarki lub też funkcjonować jako urządzenie wolnostojące. Drukarka fiskalna Emar Printo Line posiada wiele innych cech, między innymi: kompatybilność z innymi produktami firmy Emar, drukowanie grafik na paragonach, zgodność z najnowszymi przepisami odnośnie wydruku na paragonie numeru NIP oraz faktur VAT, intuicyjna obsługa, prosta i bezawaryjna kopia elektroniczna.

TEMPO Pro 57mm lub 80mm (z jednym albo dwoma wyświetlaczami)

Drukarka fiskalna TEMPO Pro 57mm

TEMPO PRO standardowo wyposażona jest w interfejs Ethernet. Dzięki temu spełnia w tym zakresie wymagania projektowanych urządzeń fiskalnych według nowych przepisów. Dlatego już dziś możesz wykorzystać połączenie z drukarką ON-LINE i mieć dostęp do paragonów w dowolnym czasie i miejscu. Możesz również korzystać z podłączenia drukarki poprzez port USB, lub USB i RS232. Wtedy kopie paragonów będą ściągane prosto na komputer do którego drukarka jest bezpośrednio podłączona. Drukarka doskonale sprawdzi się w placówkach handlowych, usługowych i gastronomicznych. Dostępna w kolorze białym i czarnym.

INNOVA PROFIT EJ

Drukarka fiskalna INNOVA PROFIT EJ

Drukarka fiskalna przeznaczona dla małych i średnich sklepów oraz gastronomii. Prędkość wydruku (25 linii/s), mechanizm drukujący szybkiego załadunku papieru typu „easy loading”. Dodatkowo pojemnik na papier umożliwia stosowanie rolek papieru nawet do 70 metrów długości. Kolejnym ważnym elementem drukarki INNOVA PROFIT EJ jest zastosowanie zupełnie nowej technologii pozwalającej na pracę pomimo awarii zasilania wewnętrznego. Drukarka przystosowana jest do pracy w walucie EURO i występuje wyłącznie z modułem kopii elektronicznej INNOVA EJ.

INNOVA DF-1 FV

Drukarka fiskalna INNOVA DF-1 FV

Najnowsza wersja drukarki wprowadza wiele nowych rozwiązań między innymi: umieszczanie informacji o NIP nabywcy, drukowanie kodów 2D, umieszczenie własnego, graficznego LOGA na paragonie oraz wprowadziliśmy formatki LOTTO. Jednocześnie dzięki bardzo dobrej proporcji ceny do jakości dostępna praktycznie dla każdego typu placówek. Drukarka wyposażona jest w bardzo wytrzymały mechanizm drukujący zapewniający 150 km wydruku , 2 miliony obcięć papieru , 225 mm / sekundę szybkości wydruku. Posiada mechanizm wrzutowy szybkiego załadunku papieru typu easy loading. W najnowszej wersji wprowadzono możliwość wyboru szerokości rolki papieru 80 mm lub 57 mm.

EPSON TM-T801FV - NOWA HOMOLOGACJA 2017

Drukarka fiskalna EPSON TM-T801FV

Najnowsza i pierwsza na polskim rynku drukarka fiskalna EPSON – światowego lidera w dziedzinie produkcji drukarek POS. Zastosowane rozwiązania, nowoczesna technologia i legendarna jakość przy ogólnie akceptowalnej cenie nie pozwolą nikomu przejść obok tego urządzenia obojętnie. Drukarka jest przystosowana do intensywnej eksploatacji i sprawdzi się wszędzie tam, gdzie prowadzi się sprzedaż za pomocą komputerowego programu sprzedaży.

Rozumiem
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Więcej szczegółów