• Kasy Online
  • Dotykacka systemy kasowe
  • Terminale płatnicze PayTel
  • Kasy fiskalne DATECS
  • Terminale płatnicze PayTel
  • Terminal płatniczy Paymax
  • Terminal płatniczy Paymax

ZEBEX Z-3100

Ręczny czytnik kodów kreskowych ZEBEX Z-3100

Średniego zasięgu ręczny diodowy czytnik kodów kreskowych wykorzystujący do odczytu technikę CCD/CMOS. Odczytuje wszystkie standardowe kody. Dzięki technologii Ultrascan odczyt następuje z odległości do 30 cm, z szybkością 330 skanów na sekundę. Urządzenie posiada wbudowane trzy interfejsy komunikacyjne: szeregowy RS232, USB oraz emulację klawiatury PS2. Czytnik jest urządzeniem programowalnym.

ZEBEX Z-3190

Ręczny czytnik kodów kreskowych ZEBEX Z-3190

Średniego zasięgu ręczny czytnik kodów kreskowych typu Linear Imager. Odczytuje wszystkie standardowe kody, włącznie z nowym standardem GS1 DataBar. Dzięki technologii Ultrascan odczyt następuje z odległości do 36 cm, z szybkością 330 skanów na sekundę, co pozwala na bardzo komfortową pracę. Czytnik może pracować w dwóch trybach: z odczytem wyzwalanym przy pomocy przycisku lub w trybie automatycznym nie wymagającym przycisku.

ZEBEX Z-6170

Wielokierunkowy czytnik kodów kreskowych ZEBEX Z-6170

Laserowy wielokierunkowy czytnik kodów kreskowych z technologią podwójnego lasera. Jego charakterystyczną cechą jest specjalny układ luster rozpraszających światło laserowe, dzięki czemu powstają 32 linie skanujące skierowanych w ośmiu różnych kierunkach, co sprawia, że odczytanie kodu jest bardzo skuteczne i łatwe nawet przy dużych kątach nachylenia kodu kreskowego.

Zebra Symbol LS2208

Ręczny skaner kodów kreskowych Zebra Symbol LS2208

Jednoliniowy skaner ręczny umożliwiający szybkie, niezawodne skanowanie. Szeroki zakres odczytu kodów kreskowych (od 0 do 43 cm) sprawia, iż doskonale sprawdza się zarówno w detalicznym punkcie sprzedaży, jak i na zapleczu, przy łóżku pacjenta czy w bibliotece szkolnej. Prędkość odczytu: 100 skanów/sek.

Honeywell 1200G Voyager

Ręczny skaner kodów kreskowych Honeywell 1200G Voyager

Ręczny, laserowy skaner kodów kreskowych znajdujący zastosowanie m.in. w handlu, logistyce, magazynach, laboratoriach, punktach opłat, punktach pocztowych, bankach, itp. Skaner zapewnia szybki i dokładny odczyt standardowych kodów jednowymiarowych, słabo wydrukowanych, słabej jakości lub też uszkodzonych kodów kreskowych. Dzięki załączonej podstawce 1200G może być używany stacjonarnie w trybie prezentacyjnym lub tradycyjnie w trybie ręcznym. Duża szybkość skanowania (ponad 100 linii/sek).

Rozumiem
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Więcej szczegółów