• Kasy Online
  • Dotykacka systemy kasowe
  • Terminale płatnicze PayTel
  • Kasy fiskalne DATECS
  • Terminale płatnicze PayTel
  • Terminal płatniczy Paymax
  • Terminal płatniczy Paymax

Emar 205

Bileterka Emar 205

Bileterka autobusowa Emar 205 jest specjalizowaną kasą rejestrującą z ewidencją dopłat do ustawowych biletów ulgowych przeznaczoną do obsługi sprzedaży biletów w autobusie dla dalekobieżnej, podmiejskiej i miejskiej komunikacji pasażerskiej. Występuje w dwóch podstawowych wersjach: z klawiaturą mechaniczną lub z dużym 7 calowym panelem dotykowym. Ponadto posiada kopię elektroniczną paragonu oraz automatyczny obcinacz papieru w standardzie. Zastosowany wytrzymały termiczny mechanizm Fujitsu pozwala na dwukrotne szybszy wydruk niż w bileterce EMAR 105, dodatkowo szeroki papier 57 mm pozwala uzyskać bardziej czytelny bilet jednocześnie skracając jego długość. Dzięki budowie modułowej bileterkę można dostosować do swoich potrzeb. Bileterka autobusowa Emar 205 jest przeznaczona do pracy w nowym systemie Informica 2.0.

Emar 105

Bileterka Emar 105

​​Specjalizowana kasa rejestrująca służąca do sprzedaży biletów pasażerskiej komunikacji autobusowej w autobusie i ewidencji dopłat do ustawowych biletów ulgowych. ​​Posiada duży wyświetlacz z regulacją podświetlenia i kontrastu, odporną obudowę z poliwęglanu i niezawodny termiczny mechanizm drukujący firmy FUJITSU. Umożliwia sprzedaż w różnych walutach. Przenośna i łatwa w obsłudze.

E​MAR 105 z czytnikiem Mifare

Bileterka Emar

​​​Specjalizowana kasa rejestrująca służąca do sprzedaży biletów pasażerskiej komunikacji autobusowej w autobusie i ewidencji dopłat do ustawowych biletów ulgowych. Obsługuje bilety elektroniczne typu "Mifare". Posiada duży wyświetlacz z regulacją podświetlenia i kontrastu, odporną obudowę z poliwęglanu i niezawodny termiczny mechanizm drukujący firmy FUJITSU. Umożliwia sprzedaż w różnych walutach. Przenośna i łatwa w obsłudze.

E​MAR Printo BUS

Drukarka EMAR Printo Bus

​​​Specjalizowana drukarka fiskalna służąca do sprzedaży imiennych biletów miesięcznych i okresowych oraz jednorazowych w stacjonarnych punktach sprzedaży dla pasażerskiej komunikacji autobusowej i ewidencji dopłat do ustawowych biletów ulgowych. Posiada duży wyświetlacz z regulacją podświetlenia i kontrastu, odporną obudowę z poliwęglanu i niezawodny termiczny mechanizm drukujący firmy FUJITSU. Umożliwia sprzedaż w różnych walutach. Aktualnie produkowana bileterka Printo Bus wymaga zastosowania programu PP_Bilety w wersji co najmniej 1.39i. i programu BiletMSQL w wersji co najmniej 1.42a.

Rozumiem
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Więcej szczegółów