• Kasy Online
  • Dotykacka systemy kasowe
  • Terminale płatnicze PayTel
  • Kasy fiskalne DATECS
  • Terminale płatnicze PayTel
  • Terminal płatniczy Paymax
  • Terminal płatniczy Paymax

GODEX DT2X

Bardzo prosta i wydajna biurkowa drukarka etykiet, oferująca szybki i trwały wydruk w technologii termicznej z prędkością do 102 mm/s., w rozdzielczości 203 dpi. Technologia druku termicznego nie wymaga zastosowania taśm barwiących, dzieki czemu eksploatacja urządzenia jest tańsza. Urządzenie w wersji standardowej obsługuje język oprogramowania EZPL, GEPL oraz GZPL umożliwiający zadruk kodów kreskowych 1D, 2D oraz interfejsy: RS-232, USB i Ethernet 10/100 Mbps. Idealnie nadaje się do kiosków, punktów sprzedaży, bankowości oraz etykietowania dokumentów.

ZEBRA LP2824 PLUS

Ta niewielkich rozmiarów drukarka biurkowa prezentuje nowy poziom wydajności w rodzinie drukarek stacjonarnych. Została wyposażona w 32-bitowy procesor RISC zapewniający szybsze formatowanie i wydruk pierwszej etykiety, port szeregowy z automatycznym czujnikiem oraz dwa wbudowane języki programowania – EPL™ i ZPL™. Elastyczne interfejsy i opcje wyposażenia umożliwiają łatwą integrację z systemem w szerokim zakresie zastosowań.

ZEBRA GK420D

Model GK o podwyższonej wydajności zapewnia standardową szybkość druku do 127 mm na sekundę oraz szybki wydruk pierwszej etykiety. Dostępne są wersje oferujące technologię druku termicznego (o najmniejszych rozmiarach podstawy wśród stacjonarnych drukarek termicznych) oraz wersje umożliwiające druk termiczny i termotransferowy. Szybkość druku do 127 mm/sek. Język programowania: EPL2, ZPL I/ZPL II, pamięć: 8 MB RAM, 4 MB Flash.

GODEX ZX1600i

Wielokrotnie nagradzana seria drukarek przemysłowych, wyposażonych w 3,2" kolorowy ekran dotykowy LCD. Do najważniejszych zalet drukarki zaliczają się 3 gniazda USB służące do rozszerzania pamięci urządzenia, rozdzielczość 600dpi oraz innowacyjny system odbioru ribbonu. Przycisk szybkiego kalibrowania w połączeniu z wyraźnym ekranem dotykowym czyni z niej idealne rozwiązanie dla zastosowań indywidualnych, gdy drukarka pracuje bez komputera. Prędkość druku na poziomie 101.6 mm na sekundę.

Rozumiem
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Więcej szczegółów