• Kasy Online
  • Dotykacka systemy kasowe
  • Terminale płatnicze PayTel
  • Kasy fiskalne DATECS
  • Terminale płatnicze PayTel
  • Terminal płatniczy Paymax
  • Terminal płatniczy Paymax

Kim jesteśmy?

Robert Nawrocki - właściciel

COMES kasy fiskalne to firma powstała w 2016 roku, stworzona z pasji do branży informatycznej i z myślą o poprawie jakości usług świadczonych w województwie kujawsko-pomorskim i jego okolicach.

Jesteśmy powiewem świeżości na rynku pracy, jednak nasza działalność poparta jest prawie dwudziestoletnim doświadczeniem w sprzedaży urządzeń fiskalnych. Naszym celem jest nawiązanie owocnej współpracy z klientem, a każdego z nich - z dużą czy małą firmą - traktujemy z należnym szacunkiem i uwagą, aby jak najlepiej doradzić oraz dopasować urządzenia do rodzaju prowadzonej działalności. Zależy nam na przyjaznych, partnerskich warunkach współpracy i gwarantujemy wysoki profesjonalizm wykonywanych usług, w tym sprawny, mobilny serwis urządzeń fiskalnych, aby nikt nie wyszedł od nas z pustymi rękami. Bo nic nie przynosi takiej satysfakcji, jak uśmiech zadowolonego klienta.

Nasza oferta wciąż powiększa się o nowe urządzenia i akcesoria, podejmujemy współpracę z kolejnymi partnerami, aby każdy mógł znaleźć u nas coś idealnie dobranego do swoich potrzeb. Zapewniamy konkurencyjne ceny usług i darmowy dojazd do klienta w obrębie 50 km od Nakła nad Notecią.

Wybierając naszą firmę nie musisz się martwić, że potraktujemy Cię jak szarą jednostkę - do każdego klienta staramy się podchodzić personalnie, poznać jego oczekiwania i obawy oraz zapewnić kompleksowe doradztwo. Poinformujemy Cię o wszystkich przepisach, które powinieneś znać, a także zadbamy o to, abyś nie przegapił terminu kolejnego przeglądu czy zgłoszenia do US, aby otrzymać ulgę na pierwszą zakupioną kasę fiskalną.

Biuro siedziba firmy COMES
Biuro siedziba firmy COMES

Odwiedź nasz punkt obsługi klienta pod adresem Jackowskiego 4 w Nakle nad Notecią. Poczynimy wszelkie starania, abyś spędził/a u nas czas w miłej atmosferze, jeśli masz ochotę, to przy kubku gorącej kawy czy herbaty. Dzieci są u nas mile widziane! W biurze przywita je przyjacielski labrador Fado, który uwielbia zabawy z najmłodszymi i zapewni im rozrywkę na czas trwania transakcji dokonywanych przez dorosłych.

Jesteśmy posiadaczem certyfikatu programu Rzetelna Firma. Dołączyliśmy do grona przedsiębiorstw o zweryfikowanej rzetelności, solidności i wiarygodności. Program Rzetelna Firma prowadzony jest pod patronatem Krajowego Rejestru Długów, który rekomenduje współpracę wyłącznie z rzetelnymi firmami. Zobacz nasz certyfikat tutaj.

Rozumiem
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Więcej szczegółów