• Kasy Online
  • Dotykacka systemy kasowe
  • Terminale płatnicze PayTel
  • Kasy fiskalne DATECS
  • Terminale płatnicze PayTel
  • Terminal płatniczy Paymax
  • Terminal płatniczy Paymax

HS-240B

Szuflada kasowa HS-240B

Szuflada wyposażona jest w skośne przegrody na 3 rodzaje banknotów, dodatkowo jedną pionową przegrodę i jedną zamykaną klapką, które mogą być wykorzystane na banknoty większych nominałów lub wydruki z terminali płatniczych czy też bony oraz pojemniki na 5 rodzajów bilonu. Pojemniki na bilon posiadają możliwość regulacji pojemności, co umożliwia dostosowanie ich do indywidualnych potrzeb klienta.

HS-330A

Szuflada kasowa HS-330A

Szuflada z pojemnikami na: 4 rodzaje banknotów, 8 rodzajów bilonów (wyjmowane wkłady osobno na bilon oraz banknoty lub razem). Pojemniki na bilon można konfigurować według własnych potrzeb. W standardowym wyposażeniu trójpozycyjny zamek oraz dwa kluczyki. Istnieje możliwość otwierania szuflady poprzez: impuls elektryczny z kasy, kluczykiem lub w trybie awaryjnym.

HS-410A

Szuflada kasowa HS-410A

Szuflada z pojemnikami na: 5 rodzajów banknotów, 8 rodzajów bilonów. W standardowym wyposażeniu trójpozycyjny zamek oraz dwa kluczyki. Istnieje możliwość otwierania szuflady poprzez: impuls elektryczny z urządzenia fiskalnego, kluczykiem lub w trybie awaryjnym. Możliwość wyjęcia całego wkładu lub oddzielnie wkładu na bilon.

HS-170A FLIP TOP

Szuflada kasowa HS-170A FLIP TOP

Szuflada otwierana do góry przeznaczona do instalowania na krawędzi blatu/lady. Stalowa obudowa z czterema otworami montażowymi w dolnej części. Posiada wymienną, plastikową kasetkę na pieniądze (7 na banknoty, 8 na bilon oraz dodatkowy schowek na bony towarowe, potwierdzenia zapłaty itp.). Pojemniki na banknoty można konfigurować według własnych potrzeb. Wkład na pieniądze zabezpieczony jest dodatkową metalową pokrywą z zamkiem (2 kluczyki), dzięki temu każdy kasjer może posiadać własną kasetkę.

Szuflada EMAR mała

Szuflada EMAR

Szuflada kasjerska Emar mała to wysokiej jakości produkt o niewielkich rozmiarach. Wyposażona jest w 4 przegrody na banknoty oraz 8 przegródek na bilion. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów, metalowych łapek do przytrzymywania banknotów oraz łożysk kulowych na prowadnicach wózka szuflady zapewnia długie i niezawodne działanie. Szuflada współpracuje z kasą fiskalną Solo Bis, drukarkami fiskalnymi serii Printo oraz Tempo 3.

Szuflada EMAR duża

Szuflada EMAR

​Szuflada kasjerska Emar duża to wysokiej jakości produkt. Wyposażona jest w 5 przegród na banknoty oraz 8 dużych przegródek na bilion. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów, metalowych łapek do przytrzymywania banknotów oraz łożysk kulowych na prowadnicach wózka szuflady zapewnia długie i niezawodne działanie. Szuflada współpracuje z kasą fiskalną Solo Bis, drukarkami fiskalnymi serii Printo oraz Tempo 3.

Etui do kasy MALUCH E.KO

Etui do kasy fiskalnej MALUCH E.KO

Eleganckie i ekskluzywne skórzane etui w kolorze brązowym przeznaczone dla kasy DATECS MALUCH E.KO. Ułatwia przenoszenie a także zabezpiecza kasę przed uszkodzeniem lub zabrudzeniem.

Pokrowiec do kasy MALUCH E.KO

Pokrowiec do kasy fiskalnej MALUCH E.KO

Materiałowy pokrowiec ochronny z paskiem, który umożliwia mobilną pracę kasy, a jednocześnie stanowi dodatkowe jej zabepieczenie przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Pokrowiec do kasy MALUCH

Pokrowiec do kasy fiskalnej MALUCH

Materiałowy pokrowiec ochronny z paskiem, który umożliwia mobilną pracę kasy, a jednocześnie stanowi dodatkowe jej zabepieczenie przed uszkodzniami mechanicznymi. Pokrowiec ten pasuje do następujących modeli kas: MALUCH, MALUCH BIS, MALUCH PLUS.

Torba na kasę SHARP ER-A285P

Torba na kasę fiskalną SHARP ER-A285P

Torba ułatwiająca przenoszenie urządzenia i chroniąca kasę przed uszkodzeniem. Zapewnia komfort pracy w handlu mobilnym.

Torba na kasę EURO-50T Mini

Torba na kasę fiskalną EURO-50t Mini

Torba ułatwiająca przenoszenie urządzenia i chroniąca kasę przed uszkodzeniem. Zapewnia komfort pracy w handlu mobilnym.

Nakładka na klawiaturę SEMI E.KO/PLUS

Nakładka na klawiaturę kasy fiskalnej SEMI E.KO/PLUS

Profilowana ochronna silikonowa nakładka na klawiaturę - zapobiegająca zabrudzeniu, zapyleniu lub zalaniu klawiatury podczas użytkowania kasy. Przeznaczona do kas fiskalnych DATECS SEMI E.KO, DATECS SEMI PLUS.

​Torba-pokrowiec do kasy S​olo BIS​

Torba-pokrowiec do kasy Solo BIS

Pokrowiec dla kasy Solo BIS z uchwytem i paskiem na ramię.

Materiały eksploatacyjne

Materiały eksploatacyjne, rolki i etykiety

Oprócz urządzeń elektronicznych i akcesoriów możesz zakupić u nas także materiały eksploatacyjne, takie jak rolki do kas fiskalnych, etykiety, taśmy barwiące do drukarek itd. Pomożemy Ci dobrać odpowiedni rodzaj do Twojego urządzenia i pokażemy jak wymienić wkład na nowy.

Rozumiem
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Więcej szczegółów