• Kasy Online
  • Dotykacka systemy kasowe
  • Terminale płatnicze PayTel
  • Kasy fiskalne DATECS
  • Terminale płatnicze PayTel
  • Terminal płatniczy Paymax
  • Terminal płatniczy Paymax

Co oferujemy?

W COMES kasy fiskalne nie tylko zakupisz odpowiednie urządzenia dopasowane do rodzaju Twojej działalności, ale możesz także skorzystać z szeregu usług, które oferujemy, aby pomóc Ci w rozwoju firmy i ułatwić wykonywanie codziennych obowiązków.

Legalizacja wag

Legalizacja wag

Załatwimy to za Ciebie! Odbierzemy wagę i wstawimy zastępcze urządzenie na czas legalizacji lub naprawy, załatwimy wszelkie formalności w urzędzie, a później zalegalizowaną wagę odwieziemy z powrotem do Twojego sklepu wraz ze świadectwem legalizacyjnym.

Oprogramowanie

Oprogramowanie dla handlu

W naszej ofercie znajdziesz także cieszące się zaufaniem klientów, sprawdzone programy sprzedażowo-magazynowe - PCMarket, Subiekt oraz MFaktura - które dopasujemy do zakupionych przez Ciebie urządzeń, aby zapewnić Ci jak najwyższy komfort użytkowania i ułatwić codzienną obsługę sklepu, punktu usługowego itp. Pomożemy także z zapoznaniem się z działaniem i funkcjami programu.

Pieczątki

Pieczątki na zamówienie

Dopiero założyłeś własną firmę i potrzebujesz pieczątki? A może znudziła Ci się Twoja obecna i myślisz o odświeżeniu wizerunku? Przyjdź do nas i zapytaj o pieczątki firmy COLOP. Oferujemy wykonanie w krótkim terminie pieczątek spersonalizowanych lub możliwość zakupienia od razu gotowych wzorów typu "kopia" czy "zapłacono gotówką". Gwarantujemy profesjonalne, szybkie wykonanie, nowoczesny wygląd oraz trwałość, a to wszystko w atrakcyjnej cenie.

Komputery

Dobór komputerów, laptopy

Oferujemy doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego komputera (oraz monitora i akcesoriów), a także wymianę części i złożenie sprzętu pod zamówienie. Naprawiamy komputery stacjonarne i laptopy, wybieramy i instalujemy oprogramowanie biurowe i antywirusowe, oraz przeprowadzamy diagnostykę systemu.

Rozumiem
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Więcej szczegółów