• Kasy Online
  • Dotykacka systemy kasowe
  • Terminale płatnicze PayTel
  • Kasy fiskalne DATECS
  • Terminale płatnicze PayTel
  • Terminal płatniczy Paymax
  • Terminal płatniczy Paymax

Argox PA-20

Kolektor danych Argox PA-20

Przenośny terminal danych PA-20 to niewielkich rozmiarów wielofunkcyjne urządzenie służące do zbierania, przechowywania i przesyłania danych. Lekka konstrukcja, czytelny wyświetlacz TFT QVGA, podświetlana klawiatura oraz uchwyt pistoletowy zapewniają ergonomię pracy użytkownika. Potwierdzenie prawidłowego odczytu kodu kreskowego poprzez wibracje, co gwarantuje pomyślność operacji w ciemnych i hałaśliwych pomieszczeniach. Pojemna pamięć RAM (16MB), Flash (20MB), technologia bezprzewodowa Bluetooth, która zapewnia komunikację terminala z urządzeniami peryferyjnymi, w odległości do 30 metrów.

CIPHERLAB 8001L

Kolektor danych CIPHERLAB 8001L

Wielofunkcyjne, ergonomiczne urządzenie o niewielkiej masie i wykonaniu wysokiej jakości, przeznaczone do codziennego użytkowania. Współpracuje między innymi z takimi programami jak: WF-MAG, Subiekt, Small Business, FPP, ODL. Wyświetlacz ciekłokrystaliczny LCD posiada rozdzielczość 100x64 pikseli, funkcję podświetlania oraz możliwość regulacji kontrastu. Terminal dostępny jest w wersjach ze skanerem laserowym lub diodowym (CCD). Posiada port komunikacyjny IrDA oraz dok transmisyjny podłączany do komputera przez złącze RS-232 lub USB.

Honeywell Dolphin 75E

Kolektor danych Honeywell Dolphin

Wydajny i łatwy w integracji terminal danych o kieszonkowych wymiarach. Umożliwia bezproblemową pracę na kompleksowych aplikacjach z wykorzystaniem różnych metod wprowadzania danych np. głosowej, dotykowej czy przy pomocy gestów lub rysika. Skanowanie kodów 1D i 2D, rejestrowanie podpisów elektronicznych czy wprowadzanie adnotacji do zdjęć tworzą pakiet funkcji znacznie przewyższający możliwości standardowego urządzenia.

ZEBRA MC 45

Kolektor danych ZEBRA MC 45

Funkcjonalne urządzenie niewielkich rozmiarów, które pozwala szybciej i dokładniej wykonywać wiele czynności, takich jak sprawdzenie historii napraw, zarezerwowanie produktu na określony dzień dostawy w celu zawarcia transakcji sprzedaży, sprawdzenie zawartości dostawy, przyjęcie reklamacji czy uzyskanie potwierdzenia dostawy. Terminal jest odporny na upuszczenie, uderzenie, zamoczenie i drgania, może pracować w środowisku o wysokim zapyleniu i nie szkodzą mu nagłe zmiany temperatury. Zintegrowany kolorowy aparat o rozdzielczości 3,2 Mp umożliwia rejestrowanie praktycznie dowolnego rodzaju danych (np. kodów kreskowych 2D), a także robienie zdjęć i nagrywanie filmów. Umożliwia odczyt kodów nawet z odległości do 4,5 m.

Rozumiem
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Więcej szczegółów