• Kasy Online
  • Dotykacka systemy kasowe
  • Terminale płatnicze PayTel
  • Kasy fiskalne DATECS
  • Terminale płatnicze PayTel
  • Terminal płatniczy Paymax
  • Terminal płatniczy Paymax

Serwis

Jesteśmy zdania, że dobrze prosperujący serwis urządzeń fiskalnych musi spełniać trzy podstawowe warunki: dopasowanie do czasu klienta, kompleksowość i konkurencyjne ceny. Staramy się, aby świadczone przez nas usługi serwisowe opierały się na tych założeniach, ponieważ, według nas, nie są one przywilejem klienta, ale obowiązkiem każdej firmy zajmującej się dystrybucją urządzeń do małych i większych przedsiębiorstw.

Nasza firma oferuje serwis z darmowym (do 50 km) dojazdem do klienta, podczas którego wykonamy wszystkie niezbędne naprawy, przeglądy okresowe lub zajmiemy się innym problemem, który spędza Ci sen z powiek. U nas w cenie zakupionej kasy zawarte jest jej zaprogramowanie (nagłówek, kody), jak również szkolenie personelu z obsługi urządzenia oraz fiskalizacja. Dodatkowo pomożemy Ci w załatwieniu wszelkich formalności w celu otrzymania ulgi na zakup pierwszej kasy fiskalnej.

Możliwe jest również wykonanie prezentacji urządzeń w Twoim sklepie lub domu, wystarczy, że skontaktujesz się z nami i umówisz na dogodny dla Ciebie termin. Oferujemy doradztwo w zakresie wyboru sprzętu dopasowanego do Twoich potrzeb.

Jeżeli pojawił się problem z zakupionym urządzeniem lub oprogramowaniem, albo masz jakiekolwiek pytania, zadzwoń pod numer +48 530 081 439 - z przyjemnością na nie odpowiemy, aby rozwiać Twoje wątpliwości, i postaramy się rozwiązać kłopot przez telefon. Jeśli to niemożliwe, to podjedziemy na miejsce w dogodnych dla Ciebie godzinach, aby zająć się problemem bezpośrednio.

Serwis kas i urządzeń fiskalnych
Serwis kas i urządzeń fiskalnych

Działamy głównie na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, jednak możliwy jest dojazd w inne miejsce Polski. Nasza siedziba znajduje się w Nakle nad Notecią (sprawdź zakładkę KONTAKT), a jedne z wielu miast, w obrębie których serwisujemy nasze urządzenia, to Szubin, Łabiszyn, Kcynia, Wągrowiec, Gołańcz, Ślesin, Potulice, Mrocza, Więcbork, Sępólno Krajeńskie, Osiek nad Notecią, Wyrzysk, Wysoka, Łobżenica, Szamocin, Białośliwie, Margonin czy Bydgoszcz.

Teren działalności
Rozumiem
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Więcej szczegółów