• Kasy Online
  • Dotykacka systemy kasowe
  • Terminale płatnicze PayTel
  • Kasy fiskalne DATECS
  • Terminale płatnicze PayTel
  • Terminal płatniczy Paymax
  • Terminal płatniczy Paymax

CAS SW-1 PLUS SR

Waga CAS SW-1 PLUS SR

Parametry wagi SW-1 PLUS SR 02 pozwalają na wykorzystywanie jej jako wagi aptecznej. Dwudziałkowa waga gwarantuje większą dokładność ważenia towarów o małej masie, dzięki automatycznej zmianie działki pomiarowej zależnie od obciążenia szalki. Charakteryzuje się niewielkimi rozmiarami i posiada szalkę ze stali nierdzewnej. Dzięki możliwości zasilania bateriami wagi te mogą pracować w dowolnym przez wiele godzin.

CAS AP-1

Waga CAS AP-1

Wagi kalkulacyjne AP-1, od wielu lat obecne na polskim rynku, cenione za wysoką jakość, niezawodność i trwałość, wykorzystywane są w wielu punktach handlowych. Duży kontrastowy i czytelny wyświetlacz VFD zapewnia łatwość korzystania z wagi niezależnie od warunków oświetlenia sprawiając, że zarówno klient jak i sprzedawca bez trudu mogą kontrolować proces sprzedaży. Zapewniają wysoką dokładność pomiaru. Port RS232 umożliwia podłączenie wagi do kasy fiskalnej lub komputera.

CAS PR PLUS

Waga CAS PR RPLUS

Wagi kalkulacyjne PR PLUS znajdują zastosowanie zarówno w sprzedaży detalicznej, jak i przy kontroli dostaw towarów ważonych. Idealnie sprawdza się w tradycyjnych punktach sprzedaży, na bazarach oraz przy sprzedaży obwoźnej. Dzięki automatycznej zmianie działki waga zapewnia wysoką dokładność pomiarów masy. Wbudowany akumulator, po pełnym naładowaniu zapewnia do 30h ciągłej pracy bez konieczności zasilania z sieci. Podwójny wyświetlacz LED dla sprzedawcy i dla klienta ułatwia korzystanie z wagi. Korpus szalki wykonany jest z tworzywa odpornego na warunki eksploatacji, a szalka ze stali i plastiku

CAS CL5500

Waga CAS CL5500

Bardzo rozbudowane możliwości funkcjonalne wagi etykietującej CAS CL5500 sprawiają, że stanowią one idealne rozwiązanie dla wszelkiego rodzaju obiektów handlowych i produkcyjnych, w których występuje konieczność etykietowania sprzedawanych produktów. Duża pojemność pamięci PLU pozwala na zapisanie danych dla 10 000 towarów. Każdej pozycji towarowej można przypisać jeden z opisów. Programowana klawiatura szybkiego dostępu o 72 klawiszach z możliwością natychmiastowego wywoływania 144 najczęściej sprzedawanych produktów, gwarantuje wysoki komfort pracy sprzedawcy, dzięki konstrukcji pzwalającej na łatwe umieszczenie opisu klawiszy wraz z ilustracjami.

CAS DB-1H PLUS

Waga CAS DB-H PLUS

Waga pomostowa wykorzystywana w placówkach handlowych, zakładach produkcyjnych, a także w magazynach. Dzięki podzieleniu zakresu ważenia na dwie części (waga dwudziałkowa), uzyskano podwyższoną dokładność pomiarów. Duży, czytelny, ruchomy wyświetlacz VFD pozwala na wygodny odczyt wyniku ważenia. Wbudowany port RS232 umożliwia podłączenie wagi do kasy fiskalnej (protokół AP-1), drukarki bądź komputera. Waga ma wbudowane funkcje: ZERO, TARA, HOLD (uśrednienie wyniku ważenia).

DIGI DS-100PR

Waga DIGI DS-100PR

Elektroniczna waga kalkulacyjna DIGI DS-700P (z wysięgnikiem) łącząca w sobie wysokie parametry techniczne, łatwość obsługi, niezawodność, oszczędność czasu klienta i sprzedawcy, a także niski koszt zakupu. Idealnie nadaje się do pracy w handlu obwoźnym i na targowiskach. Posiada funkcję przeliczania EURO,

LIBRA PLUS

Waga LIBRA PLUS

Elektroniczna waga sklepowa z wysięgnikiem. Maksymalne, dopuszczalne obciążenie wagi 15 kg przy dokładności 5 g. Waga posiada możliwość zapamiętania do 250 kodów PLU, 20 dostępnych bezpośrednio z klawiatury. Dostępne opcje tarowania i zerowania. Możliwość przeliczania ceny i należności na walutę Euro. Wysokie walory techniczne i eleganckie wzornictwo sprawiają, że jest ozdobą każdego sklepu.

TAURUS

Waga TAURUS

Elektroniczna waga magazynowa. Maksymalne, dopuszczalne obciążenie wagi 150 kg przy dokładności 50g. Dostępne opcje tarowania i zerowania oraz liczenia ilości ważonych sztuk o jednakowej masie. Waga może pracować w zakresie temperatur od –10 do +40 C.

Rozumiem
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Więcej szczegółów